Reklamı Geç
Advert
Bin 300 öğrenciye giyim yardımı
Merkezi İstanbul’da bulunan Mutluluk Giysin Çocuklar Derneği, Adıyamandaki okullarda bin 300 öğrenciye bot, mont ve kırtasiye yardımında bulunuyor.
Bin 300 öğrenciye giyim yardımı

Adıyaman merkeze bağlı Dağkuyucak, Çemberlitaş ve Hasancık’daki okullarda dağıtım gerçekleştiren dernek yetkilileri, önümüzdeki hafta ise Orhangazi İlkokulunda dağıtım yapacak. Toplam bin 300 öğrenciye bot, mont ve kırtasiye yardımında bulunacak olan gönüllüler öğrencilere kendi elleriyle hediyelerini veriyor.

Derneğin Adıyaman sorumlusu Zeynep Coşkun ve Esence Köyü Muhtarı Hasan Çelik’in öncülüğünde yapılan yardımlar, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılıyor.

Zeynep Coşkun, gönüllü üniversite öğrencileriyle birlikte bu yardımları öğrencilere ulaştırdıklarını belirterek hedeflerinin Güneydoğu’da ulaşabildikleri bütün çocukları mutlu etmek olduğunu dile getirdi.

Coşkun, amaçlarının bir taraftan ihtiyaç sahiplerine ulaşmak diğer taraftan ise gönüllülüğü aşılayarak çocukların da ileri ki yaşamlarında bu davranışları örnek almasını sağlamak olduğunu söyledi. (Cemil Özdaş - İLKHA)

Kategori: Adıyaman
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-