Bayram öncesi yetim çocuklara bisiklet hediye edildi


Adıyaman il Müftülüğü tarafından Kurban Bayramı öncesi bayram ve karne hediyesi olarak onlarca çocuğa bisiklet hediye edildi.

post

 Kültür ve Yaşam    12.06.2024 12:24:03    Bu İçerik 1613 kez görüntülendi.

07.10.22

 


CEMİL ÖZDAŞ

Müftülük bahçesinde toplanan yetim çocuklara düzenlenen törenle bisikletler hediye edildi.

Konu hakkında değerlendirmede bulunan il Müftü Vekili Mehmet Fehmi Sevil, "Unutursan Yetim Kalır" sloganıyla sosyal etkinlik projesi çerçevesinde yurt içi ve yurt dışında yadım sever halkın yetimlere yardım elini uzattığını söyledi.


Sevil, "Vakıf olarak çeşitli alanlarda hizmetler vermekteyiz. Kurban, zekat, cami yapımı bunlardan bazılarıdır. 'Unutursan Yetim Kalır' sloganıyla sosyal etkinlik projesi çerçevesinde yurt içi ve yurt dışında yadım sever halkımız yetimler yardım elini uzatmaktadır. Bu bağlamda depremden en fazla etkilenen Adıyaman'ımızda bugün 5 yetim çocuğumuza karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet hediye ediyoruz. Ümit ediyoruz ki bu hediye edilen bisikletler yetim çocuklarımız için bir bayram sevinci olur." dedi. (İLKHA)


YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

 ADIYAMAN MÜFTÜLÜK YETİM BSİKLET HEDİYE