Siyonist işgal rejimi, Gazze'de bir eve saldırdı: 9 şehit


Terör rejimi israil, Gazze Şeridi'nin orta kesimindeki Deyr el-Belah şehrine düzenlediği bombalı saldırıda, çoğu çocuk ve kadın 9 Filistinli şehit oldu, çok sayıda kişi yaralandı

post

 Güncel    25.03.2024 10:14:48    Bu İçerik 195 kez görüntülendi.

07.10.22

 


Katil işgal rejimi, Gazze'de katliamlarını sürdürüyor. İşgalci siyonistler, Deyr el-Belah'ta bir eve bombalı saldırı düzenledi.

Saldırıda çoğu kadın ve çocuk en az 9 Filistinli şehit olurken, çok sayıda kişinin de yaralandığını ifade edildi. Bazı kişilerin de hala enkazda olduğunu belirtildi.

Siyonist işgalciler katliamlarını sadece Gazze Şeridi'nde değil, işgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs'te de devam ettiriyor.

Filistin Kızılayından yapılan açıklamada, sağlık ekiplerinin Tulkerim'in kuzeydoğusundaki Kaffin köyünde 16 yaşındaki bir genci bacağından silahla yaraladığını ve yine Nablus'un doğusundaki Beyt Furik beldesinde 14 yaşındaki çocuğu da kurşunla yaraladığını bildirdi.

Kassam Tugayları karlısında 7 Ekim 2023'ten bu yana ağır hezimette uğrayan işgal ordusu, sivil halkı hedef alamaya devam ediyor. (İLKHA) 


YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

 SİYONİST İŞGAL REJİMİ GAZZE ŞEHİT BOMBA