HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanı Yetiş: Adıyaman'ımız için doğru adım ve doğru karar


HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanı Mustafa Yetiş, Adıyaman için doğru adım ve doğru kararla yola çıktıklarını kaydederek, 31 Mart seçimlerinde hemşerilerinin oylarına talip olduklarını dile getirdi.

post

 Siyaset    18.01.2024 13:56:06    Bu İçerik 13031 kez görüntülendi.

07.10.22

 


CEMİL ÖZDAŞ

Aday adaylık sürecinin devam ettiğini ifade eden Yetiş, Adıyaman'ın Kahta İlçe Belediye Başkan Adayı Adem Yavuz'un desteklenmesi için Kahtalı hemşerilerine çağrıda bulundu.

Seçimler hakkında açıklamada bulunan Yetiş, "Değerli Adıyamanlı hemşerilerim malumunuz olduğu üzere 31 Mart tarihinde mahalli idareler seçimi olacaktır. Genel merkezimizin almış olduğu karar gereği Adıyaman il ve ilçe teşkilatları olarak kendi adaylarımız ve logomuzla seçime giriyoruz. Adıyaman genelinde Belediye Başkanlığı, il genel meclis üyeliği ve belediye meclis üyeliği aday adaylık sürecimiz devam etmektedir. Bu bağlamda Kahta ilçemiz belediye başkan adayımız genel başkanımızın katılmış olduğu bir programla sayın Adem Yavuz olarak açıklanmıştır." dedi.


"Adayımız sizden biri"

Adem Yavuz'un başkan adaylığının tüm Kahta için hayırlı olması temennisinde bulunan Yetiş, "Sayın Adem Yavuz merhum Mehmet Yavuz başkanımızın kardeşi olup sizden yani Kahtalı biridir. Bundan dolayı bütün Kahtalı hemşerilerimden Kahta Belediye Başkan adayımız Sayın Adem Yavuz'a desteklerini bekliyoruz. Adıyaman'ımız için doğru adım ve doğru kararlarla yol alabilmek temennisiyle 31 Mart'ta yapılacak seçimlerin Adıyaman'ımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Rabbim'den niyaz ediyorum." ifadelerini kullandı. (İLKHA)


YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

 ADIYAMAN HÜDA PAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI