KAYBEDENİ OLMAYAN YARIŞMA


Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışması Gölbaşı Koordinatörü Abdullah Çaktı, "Kaybedeni olmayan kitap okuma yarışmasına tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.

post

 Eğitim    18.10.2023 18:01:16    Bu İçerik 3429 kez görüntülendi.

07.10.22

 


ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin kategorisinde yapılacak olan ücretsiz kitap okuma yarışmasına sizler de kayıt olabilirsiniz. Bol ödüllü yarışmada her kategorinin birincisine İphone 15, ikincisine Monster Gaming Labtop, üçüncüsüne Apple Watch 8, dördüncüsüne tam altın, beşincisine yarım altın, altıncısına çeyrek altın, yedincine ve sekizincisine gram altın verilecektir. Toplamda 10.000 kişiye hediye verilecektir.

Yarışma MEB onaylı, ücretsiz ve çevrimiçi (online) yapılacaktır.

Sınav 2-3 Aralık'ta olacaktır.

İlkokul kategorisinde yarışmaya girecek öğrenciler “Abdullah’ın Not Defteri”, ortaokul kategorisinde yarışmaya girecekler “Elmadan Bakmak”, Lise kategorisinde yarışmaya girecekler “İnanıyorum Çünkü”, Yetişkinler kategorisinde girecekler ise “Delilleriyle İman Esasları” kitaplarından sorumlu olacaklardır.

Aşağıdaki linki tıklayarak kayıt olabilir, kayıt olduktan sonra yarışmacı girişinden kayıt olduğunuz telefon numaranız ve doğum tarihinizle giriş yapıp ücretsiz olarak online okuyabilir, kitabı sesli dinleyebilir, isterseniz kitap temin noktalarından kitabı alıp okuyabilirsiniz.

Yarışmaya daha önce kayıt yapanların kayıtları geçerli olup, kendilerine gönderilen mesajdaki linki tıklayarak sayfalarına giriş yapabilirler.  Okul kategorisinde değişiklik olanlar daha önce kayıt oldukları kategorideki yarışmaya katılabilecekleri gibi isterlerse kategorilerini güncelleyerek yeni okuyacakları kitaptan da yarışmaya katılabilirler.

Yarışma hakkında detaylı bilgi almak için 0506 375 62 06 yada 0 554 853 54 94 nolu numaraları arayabilirsiniz.

Kitap temin noktası:

Farabi Kırtasiye, +90 506 814 40 23 (Kebeli İş Merkezi Altı)

kaybeni olmayan yarışma,abdullah çaktı