HAMİ-DER depremzede öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu


Merkezi İstanbul'da bulunan HAMİ-DER, deprem bölgesi Adıyaman'daki öğrencilere okul çantası ve kırtasiye yardımında bulundu.

post

 Kültür ve Yaşam    21.09.2023 15:54:59    Bu İçerik 2520 kez görüntülendi.

07.10.22

 


CEMİL ÖZDAŞ

Deprem sonrası Adıyaman'da yetim ve muhtaç sayısındaki artış, beraberinde STK'ların daha fazla kişiye ulaşmasını zorunlu hale getirdi.

HAMİ-DER adına okullarda kırtasiye dağıtımı geçekleştiren Muharrem Koçuşağı, hayırseverlere katkılarından dolayı teşekkür etti.

"Adıyaman'ımızı unutmayalım, burada ihtiyaç çok fazladır"

Koçuşağı yaptığı açıklamada, "2023-2024 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte deprem bölgesi Adıyaman'da öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyaçlarını karışlamaya yönelik çalışmalarımıza başladık. 6 Şubat depreminin ardından Adıyaman'ımızda yetim ve muhtaç aile sayımız arttı. Bu konuda İstanbul HAMİ-DER aracılığıyla kırtasiye gönderen hayır sahiplerinin göndermiş oldukları okullarımızda öncelerimize dağıtacağız. Rabbim hayır sahiplerinin hayırlarını kabul etsin, emeği geçenlerin emeklerini boşa çıkarmasın. Onların mallarına bereket katsın. Adıyaman'ımızı unutmayalım. Burada ihtiyaç çok fazladır." dedi. (İLKHA)


YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

ADIYAMAN DEPREMZEDE KIRTASİYE YARDIMI