Temizlik İşleri Müdürlüğü Yıldırım gibi


Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi şehrin tamamını temizlemek için büyük bir seferberlik başlattı.

post
 Adıyaman    21.05.2019 16:40:03    Bu İçerik 660 kez görüntülendi.


Temizlik işleri müdürlüğüne geldiği günden bu yana şehrin temizliğini önceleyen Temizlik İşleri Müdürü Mahmut Yıldırım çalışmalarına hız vererek şehri bayrama hazır hale getirmeye gayret ediyor. 

Adıyaman’da genel temizlik çalışmalarına yoğunluk veren Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramına kadar tüm şehri temizlemek için büyük bir seferberliğe başladı.

30 araç ve 150 personelle gerçekleştirilen çalışmalara Yavuz Selim Mahallesi’nde başladıklarını söyleyen Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mahmut Yıldırım, ilk etapta hedeflerinin Ramazan Bayramına kadar tüm kenti temizlemek olduğunu, daha sonra da bu seferberliği devamlı hale getirmek olduğunu belirtti.

Temizlik seferberliğinin yanında günlük rutin temizlik çalışmalarına devam ettiklerini de sözlerine ekleyen Yıldırım şöyle konuştu: “Belediye başkanımızın talimatıyla temizlik seferberliği projemizi hayata geçirmiş bulunuyoruz. Temizlik konusunda ilk hedefimiz Adıyamanlı hemşerilerimize daha temiz bir kentte yaşama olanağı sağlamaktır. İnşallah bunun için halkımızın da desteğiyle ciddi işler yapacağız. Bunun da ilk adımını bugün Yavuz Selim Mahallemizde attık. İçerisinde yıkama, süpürge ve çöp toplama araçlarının bulunduğu 30 araç ve 150 personelimizle başlattığımız temizlik seferberliğimiz ilk etapta Ramazan Bayramına kadar şehrimizin tüm mahallelerinde gerçekleştirilecek, bayramdan sonra da bu projemizi daha yaygın ve etkin bir halde tüm kente yayacağız inşallah.” dedi.

Gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Yavuz Selim Mahallesi sakinleri ve mahalle muhtarı Mehmet Dağhan ise başta Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç olmak üzere tüm belediye personeline teşekkür etti. Mahalle muhtarı Dağhan yaptığı konuşmada, “Süleyman Kılınç başkanımız göreve geldiği günden bu yana ilimizin ve mahallelerimizin sorunlarını çözmek için yoğun bir gayret ortaya koyuyor. Zaman zaman bizlerden de destek istedikleri için buna yakından şahit oluyoruz. Bugün de Temizlik İşleri Müdürümüz ve ekibi oldukça önemli bir çalışmayı başlattılar. Kendilerine, hem böyle önemli bir çalışmayı başlattıkları için, hem de bu önemli çalışmaya bizim mahallemizden başladıkları için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Adıyaman Basın)