HÜDA PAR 10'uncu yıl dönümünü kutlayacak


19 Aralık 2012'de kuruluşu ilan edilen HÜDA PAR, kuruluşunun 10'uncu yıldönümü münasebetiyle Diyarbakır'da bir program düzenleyecek.

post

 Siyaset    13.12.2022 14:31:39    Bu İçerik 3828 kez görüntülendi.

07.10.22

 


CEMİL ÖZDAŞ

"Dürüst Siyaset Gerçek Adalet" sloganıyla siyaset hayatına atılan HÜDA PAR, kuruluş yıldönümü dolayısıyla 19 Aralık Pazartesi günü saat 19.00'da Diyarbakır merkez Yenişehir ilçesi Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezinde bir program gerçekleştirecek.

Başta HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu olmak üzere parti yetkililerinin hazır bulunacağı programa birçok kesimden siyasetçi, akademisyen, kanaat önderi, STK temsilcisi ve yazarların katılımı bekleniyor.

Diyarbakır'da gerçekleştirilecek olan program hakkında açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Faruk Dinç, düzenleyecekleri programa davet çağrısında bulundu.

Parti olarak izledikleri misyona temas eden Dinç, "Partimizin 10'uncu yılını kutluyoruz. Elhamdülillah partimiz kurulduğu günden bugüne istikamet üzerinde kalarak temiz siyaset, yapıcı muhalefet, insan ve adalet odaklı bir yol izledi." dedi.

Dinç, "19 Aralık Pazartesi günü Diyarbakır Sezai Karakoç Kültür Merkezinde partimizin 10'uncu yılını kutlayacağız. Etkinliğimiz üyelerimizin, parti kurucularımızın, genel idare kurulu üyelerimizin, STK yöneticilerinin, akademisyenlerin, basın mensuplarının, yazarların ve çok değerli şahsiyetlerin katılımıyla gerçekleşecektir. Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu, Türkiye siyasetine dair çok önemli mesajlar verecektir." ifadelerini kullandı.

Düzenleyecekleri programa davet çağrısında bulunan Dinç, "Türkiye’nin HÜDA PAR’a ve çözüm önerilerine ihtiyacı vardır. HÜDA PAR olarak memleketin faydasına olan bir siyaset izliyoruz. Somut ve uygulanabilir projelerle halkımızın önüne çıkıyoruz. Bu vesileyle tüm halkımızı ve basın mensuplarını partimizin 10'uncu kuruluş yıldönümü programına davet ediyoruz." şeklinde konuştu. (İLKHA)


 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

HÜDA PAR-ADALET-İNSAN