Adıyaman’da yönetici hazırlık kursu düzenliyor


Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şubesi üyelerinin eğitim kurumları yönetici seçme sınavına hazırlanması için hazırlık kursu düzenliyor.

post
 Adıyaman    15.04.2019 14:53:38    Bu İçerik 176 kez görüntülendi.


Kamuda çalışanların yükselme ve kurum değişiklerinde hazırlıklarına yardımcı olma amacıyla açılacak olan kurslarda eğitim verilecek.

Deneme sınavları ile adayların hazırlık sürecinin pekiştirildiği kurslar hakkında bilgi veren Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şubesi Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bekir Erdinç, “Kültürel ve akademik sendikacılık kapsamında, üyelerimizin mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla bugüne kadar, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği, Okul Müdür ve Müdür Yardımcılığı, Şube Müdürlüğü, Yükseköğretim Kurumları Görevde Yükselme sınavlarında kitaplar bastırarak, modüller hazırlayarak, deneme sınavları yaparak, uzaktan eğitim merkezi kurarak üyelerimizi sınavlara en iyi şekilde hazırlamanın çabası içerisinde olduk.” dedi.

"Şimdi de eğitim kurumları yöneticiliği sınavına girecek üyelerimiz için çalışmalar yapıyoruz." diyen Erdinç daha sonra şöyle devam etti:

"Alanında uzman bir ekibin hazırladığı kitapları üyelerimize ulaştırırken, uzaktan eğitim vererek, deneme sınavları yaparak üyelerimizin başarılı olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar iki deneme sınavını uyguladık. üçüncü deneme sınavını da uygulayarak hazırlık sürecini pekiştirmek istediklerini söyledi. “21 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan EKYS’ye katılacak üyelerimize üstün başarılar diliyoruz. Üyelerimizin akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki taleplerini dikkate alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz." (Cemil Özdaş - İLKHA) 

Kaynak: https://ilkha.com/haber/95242/adiyamanda-yonetici-hazirlik-kursu-duzenliyor