IHO EBRAR bayram öncesi Adıyaman'da onlarca çocuğu sevindirdi


​​Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR, Kurban Bayramı öncesi Adıyaman'da yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların sevincine ortak oldu.

post

 Kültür ve Yaşam    16.07.2021 15:39:43    Bu İçerik 1581 kez görüntülendi.


CEMİL ÖZDAŞ

Merkezi Hollanda'da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Kurban Bayramı öncesi Adıyaman'da 20 çoğunun bayram daha mutlu bir şekilde girmesine vesile oldu.

Avrupa, Asya ve Afrika’nın birçok ülkesinde faaliyetlerini sürdüren IHO EBRAR, Türkiye Koordinatörlüğü aracılığıyla Adıyaman'da 20 ihtiyaç sahibi ve yetim çocuğu giydirdi.

Yapılan yardım çalışmasıyla ile ilgili açıklama yapan İHO EBRAR Adıyaman Temsilcisi Hüseyin Demir, " Allah hayırsever kardeşlerimizden razı olsun. Mübarek Kurban Bayramı öncesi 20 ailemizin sevinmesine vesile oldular. Bizlerde Avrupa IHO EBRAR ailesi olarak, Türkiye, Asya, Afrika ve Avrupa'da birçok fakir ve muhtaç insanın imdadına yetişmeye çalışıyoruz. Bugün de Adıyaman ilimizde 20 çocuğumuzu giydirmenin verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Bu çocuklarımız bayramı hayırseverlerimizin yaptığı yardımlarla mutlu bir şekilde geçirecekler inşallah Rabbim hayırlarını kabul etsin inşallah." dedi. (İLKHA)
 

IHO EBRAR,YETİM,MUHTA.,BAYRAMLIK,HÜSEYİN DEMİR