4-6 yaş Kur'an kursu öğrencilerinden örnek davranış


Adıyaman İl Müftülüğüne bağlı Eskisaray Anaokulu Kur’an Yıldızları sınıfı öğrencileri harçlıklarıyla kurban bağışında bulundu.

post

 Güncel    15.07.2021 09:51:56    Bu İçerik 2187 kez görüntülendi.Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Taşcı'yı ziyaret ederek biriktirdikleri harçlıklarını ihtiyaç sahibi insanlara kurban bağışında bulunmak için teslim eden minik öğrenciler çok sevinçli olduklarını belirtti.

Adıyaman il Müftülüğüne bağlı Eskisaray Anaokulu'nda eğitim gören 4-6 yaş öğrencileri Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla kurban bağısında buldu.

Kur'an kursu öğreticisi Esar Karakeçi, "Kurbandan kurbana hatta evine hiç et girmemiş kardeşlerimiz için bağış yapalım istedik. Öğrencilerime ve velilerime diyanet vakfımıza kurban bağışı yapalım birlikte dediğimde hepsi çok duygulandı ve çok mutlu oldu. Bu vesileyle minik yüreklerimize paylaşmayı, kardeşlik bilincini yaşayarak birebir gösterip onların da bu güzel duygularla bilinçlenmesine destek oluyoruz." dedi.

İl Müftüsü Mehmet Taşcı Eskisaray Anaokulu Kuran yıldızları sınıfı öğretmeni Esra Karakeçi'ye öğrenci ve velilerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederek çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu. (İLKHA)

ADIYAMAN,KURBAN,HARÇLIK