Muhtarlardan, Başkan Kılınç’a ziyaret


31 Mart seçimlerinde mahallelerinden göreve seçilen yeni muhtarlar, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek yeni görevinden dolayı hayırlı olsun dileğinde bulundu.

post
 Adıyaman    11.04.2019 15:50:37    Bu İçerik 118 kez görüntülendi.


31 Mart’ta gerçekleştirilen yerel yönetimler seçimlerinde mahallelerinden muhtarlık görevine seçilen yeni muhtarlar, aynı seçimde Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Dr. Süleyman Kılınç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Başkan Kılınç’a yeni görevinde başarılar dileyen muhtarlar, kentin sorunlarının çözümü için üzerlerine düşen her göreve hazır olduklarını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise Adıyaman’ın sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyleyerek, bu anlamda en büyük görevin mahalle muhtarlarına düştüğünü belirtti. Başkan Kılınç, göreve yeni seçilen muhtarların bu özveriyi göstereceklerine inandığını da ifade ederek hepsine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. (Adıyaman Basın)