Adıyaman

post

Bakan Koca: "Sakarya'daki patlamada 2 ölü, 73 yaralımız var"

​Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sakarya'da havai fişek fabrikasındaki patlamada 2 kişinin hayatını kaybettiğini 73 kişinin de yaralandığını açıkladı. .

post

EKPSS'ye girecek adaylar başvuru için ek süre istedi

Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS)'ye girecek olan adaylar başvuruların doğal afet ve pandemi nedeniyle yapılamamasından yakınarak başvuru süresinin uzatılmasını istiyor..

post

Hukukçu Yıldırım "Bu düzenlemeyle temsilde adalet getirildiği söylense de bu doğru değildir"

MAZLUMDER GYK Üyesi Avukat Abdurrahman Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kabine Toplantısı’nın ardından yaptığı açıklama sonrası TBMM’ye sunulan barolarla ilgili yasa teklifini değerlendirdi..Güncel

post

"Önceliğimiz adalet ve liyakat olacaktır"

Adıyaman Üniversitesine Rektör olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut, devir teslim töreninde önceliğinin adalet ve liyakat olacağını ifade etti..

post

"Yeni dersleri hangi branş öğretmenleri okutacak?"

Ders çizelgelerinin değiştirilmesinin öğretmen norm kadro hesabını doğrudan etkileyeceğini belirten Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, "Yeni dersleri hangi branş öğretmenleri okutacak?" diye sordu..

post

Sel sularını önlemek için set yapılacak

Her yağışta şehir merkezinde hayatı felç eden sel sularının yoğun yerleşim alanlarına ulaşmadan bertaraf edilmesi için seçim öncesi Kuzey Kuşaklama Kanalı Projesi hayata geçirilecek..