Adıyaman

post

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasından uçak sefer sayısı ve bilet fiyatı sitemi

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası, kalkan uçak sayısının az olması ve uçak bilet fiyatlarının yüksek olmasının yanı sıra her gün uçağın bulunmayışı hususlarında serzenişte bulunarak Cumhurbaşkanına çağrıda bulunuldu..

post

Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürü Adil Alan: "Türkiye'de tarımda birinci ligdeyiz"

Adıyaman'ın tarım alanında son yıllarda büyük gelişme kat ettiğini belirten Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürü Adil Alan, "Şu anda Türkiye tarımında birinci ligdeyiz." dedi..

post

"Mahalle sakinleri yetkililerden hizmet bekliyor"

Adıyaman Yenipınar Mahallesinin sokak ve yollarının görüntülerinin 2020 yılına yakışmadığını dile getiren mahalle sakinleri yetkililerden hizmet bekliyorlar..Güncel

post

"Önceliğimiz adalet ve liyakat olacaktır"

Adıyaman Üniversitesine Rektör olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut, devir teslim töreninde önceliğinin adalet ve liyakat olacağını ifade etti..

post

"Yeni dersleri hangi branş öğretmenleri okutacak?"

Ders çizelgelerinin değiştirilmesinin öğretmen norm kadro hesabını doğrudan etkileyeceğini belirten Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, "Yeni dersleri hangi branş öğretmenleri okutacak?" diye sordu..

post

Sel sularını önlemek için set yapılacak

Her yağışta şehir merkezinde hayatı felç eden sel sularının yoğun yerleşim alanlarına ulaşmadan bertaraf edilmesi için seçim öncesi Kuzey Kuşaklama Kanalı Projesi hayata geçirilecek..