Adıyaman

post

GÜNCEL İmamdan işitme engellilere işaret diliyle "evde kal" çağrısı

Adıyaman Yeni Sebze Hali Camii İmamı Muhammed Kemal Ballı, tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirus (Covid-19) salgınına karşı farkındalık oluşturmak adına işitme engellilere işaret diliyle "evde kal" çağrısında bulundu..

post

Pazar yerlerinde satılan bazı ürün çeşitlerine kısıtlama getirildi

​İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine Coronavirus salgını ile mücadele kapsamında pazar ve satış yerleriyle ilgili ek bir genelge daha gönderdi..

post

Avukat Yıldırım: "Devlet kendisine karşı işlenmiş suçları af kapsamına almalı"

Son zamanlarda Coronavirus salgınının yayılmasıyla birlikte toplumun da beklentisi arasında olan af konusu gündemdeki sıcaklığını koruyor..Güncel

post

"Önceliğimiz adalet ve liyakat olacaktır"

Adıyaman Üniversitesine Rektör olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut, devir teslim töreninde önceliğinin adalet ve liyakat olacağını ifade etti..

post

"Yeni dersleri hangi branş öğretmenleri okutacak?"

Ders çizelgelerinin değiştirilmesinin öğretmen norm kadro hesabını doğrudan etkileyeceğini belirten Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, "Yeni dersleri hangi branş öğretmenleri okutacak?" diye sordu..

post

Sel sularını önlemek için set yapılacak

Her yağışta şehir merkezinde hayatı felç eden sel sularının yoğun yerleşim alanlarına ulaşmadan bertaraf edilmesi için seçim öncesi Kuzey Kuşaklama Kanalı Projesi hayata geçirilecek..